O mnie


Nazywam się Katarzyna. Mam 21 lat i studiuję inżynierię środowiska, pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu. Jestem nałogową kolekcjonerką książek, fanką sportu i uzależnioną czytelniczką, bo jedno życie dla mnie to za mało, skoro mogę żyć tysiące razy i to zawsze w innej książce. Postanowiłam założyć tego bloga po to, aby dzielić się z Wami moją opinią na różne temat y. Lubię zwykłe powieści przygodowe, sensacyjne z rodzaju fantasy, a także romanse i thrillery oraz kryminały. Jeśli chodzi o literaturę to nigdy wybredna nie byłam. Pochłaniam wszystko co trafi w moje ręce. Nie gardzę żadną powieścią z szacunku dla autora, który poświęcił swój czas aby dany utwór stworzyć, a ja zaś poświęciłam temu chwilę, po to aby się z tym zapoznać. Nie przepadam natomiast za literaturą z gatunków takich jak: manga i powieści o wampirach i tym podobnych stworach.
             Swoją przygodę z literaturą rozpoczęłam jak miałam około 13 lat. Wtedy to w moje ręce trafiła ulubiona książka mojej mamy, a mianowicie "Zapałka na zakręcie" Krystyny Siesickiej. Przeczytałam losy Mady i Marcina więcej niż trzy razy, a później zagłębiałam się w ich dalsze przygody w "Pejzaż sentymentalny" i "Zatrzymaj echo". 

1 komentarz:

  1. Witaj, czy istnieje możliwość przesłania ci książki własnej i dostania oceny? Oczywiście, nie szczegółowej itp ale raczej typu "nada się /nie nada do druku". Z.góry dziękuję za odpowiedź

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!