O mnie       Nazywam się Katarzyna. Mam 24 lata i ukończyłam studia na kierunku inżynieria środowiska. Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu. Jestem nałogową kolekcjonerką książek, ogromną fanką sportu i zdrowego stylu życia, a także uzależnioną czytelniczką, bo jedno życie dla mnie to za mało, jeśli mogę żyć tysiące razy i to zawsze w innej książce!
       Postanowiłam założyć bloga po to, aby dzielić się z Wami moją opinią głównie o książkach, ale też tematami około książkowymi. Lubię  powieści z gatunków takich jak: kryminał i sensacja, romans, Chick lit, NA, YA, powieść obyczajowa, thriller, czasem pokuszę się o fantastykę. Pochłaniam wszystko co trafi w moje ręce. Nie gardzę żadną powieścią z szacunku dla autora, który poświęcił swój czas aby daną pozycję stworzyć, a ja zaś poświęciłam temu chwilę, po to by się z tym zapoznać. 
            

1 komentarz:

  1. Witaj, czy istnieje możliwość przesłania ci książki własnej i dostania oceny? Oczywiście, nie szczegółowej itp ale raczej typu "nada się /nie nada do druku". Z.góry dziękuję za odpowiedź

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga