poniedziałek, 23 stycznia 2017

Cytatowy poniedziałek - odsłona 55 "Tajemniczy zapach szczęścia" Aneta Jaroszczak"Wiem, że nie uwolnię się od przeszłości i będę ją pamiętać, ale muszę ją włożyć do archiwum". 

"Amor może cię trafić i nawet nie wiesz kiedy i gdzie. A wtedy już po tobie". 

"Był delikatny, ale dało się wyczuć silną dominację. Nie taką negatywną, tylko taką, że kobieta czuje się zdobywana i bezpieczna, ale słabsza". 

"Mam zamiar żyć tu i teraz, bo życie jest za krótkie, żeby wszystkiego sobie odmawiać". 

"Jestem już silniejsza i zorientowana w tym, co w życiu jest najważniejsze i nigdy, ale to nigdy nie będę przepraszać, że żyję, bo to moje życie i moje decyzje". 

"Nieważne jak długo to potrwa, postanowiłam łapać szczęście za nogi, nie przejmując się, co będzie dalej, bo życie jest za krótkie, żeby żyć z kartką i długopisem w ręce, planując każdy dzień". 

"Jak ktoś myśli, że jesteś głupsza niż jesteś w rzeczywistości, wtedy jest mniej ostrożny, a przez to więcej można zauważyć i się dowiedzieć o ukrywanych sprawach". 

"Jednak prawdziwe jest powiedzenie, że na miłość nigdy nie jest za późno, będę to powtarzała do samej śmierci". 

"Gdy tak leżałam, czułam jego równy, spokojny oddech i bicie serca. Być może to jest właśnie to, co mnie tak usypiało. Dawało mi takie poczucie bezpieczeństwa i stabilności".


1 komentarz:

  1. Bardzo fajne cytaty, dają do myślenia. Lubię wchodzić na Twój blog, bo fajnie oderwać się od rzeczywistości i powchodzić na blogi. U mnie akurat nie jest za ciekawie.
    Dlatego potrzebowałam adwokata, ale na szczęście znalazłam tak dobrego, że raz dwa rozwiązał mój problem. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!