środa, 14 grudnia 2016

|10| Filmówka: 13 grzechówŹródło
Tytuł filmu: 13 grzechów
Tytuł oryginału: 13 Sins
Reżyseria: Daniel Stamm
Gatunek: Horror
Czas trwania: 1 godzina 33 minuty
Ocena: 9/10

        Zadłużony Eliot zostaje wciągnięty w grę składającą się z 13 zadań, w której może zarobić dużo pieniędzy. Każde kolejne zadanie to jednak krok bliżej piekła.


Znalezione obrazy dla zapytania 13 sins
Źródło
     Lubię czasem obejrzeć dobry thriller. Każdy chyba lubi się czasem bać, przeżyć jakieś intensywne emocje. Ten film z pewnością Wam ich dostarczy. Eliot, bierze udział w psychopatycznej grze, która ma swój początek o wiele wcześniej niż przypuszczamy. Zaczyna się niewinnie, mężczyzna ma za zadanie unieszkodliwić latającą muchę, za to dostanie tysiąc dolarów. Dla niego to okazja życia. Zadłużony, zwolniony z pracy, bez perspektyw, opiekujący się swoim niepełnosprawnym umysłowo bratem, postanawia wziąć udział w "grze" i na zawsze odmienić swoje życie. Z każdym dniem, z każdym zadaniem to do czego mężczyzna jest zdolny ukazuje w przerażający sposób postępowanie człowieka i jego chęci zdobycia pieniędzy. Mężczyzna jest zdolny wręcz do wszystkiego. Traci skrupuły, empatię i staje się okrutnym, brutalnym i niszczącym wszystko potworem.

          Akcja filmu jest dynamiczna, na szczęście łatwo można się połapać o co w nim chodzi. Fabuła filmu nie jest zawiła, chociaż momentami trzeba się skupić by zorientować się co się stanie za chwilę. Zakończenie jest niesamowicie nieprzewidywalne. Byłam w wielkim szoku po skończeniu tego filmu. Pomysł genialny, wykonanie jeszcze lepsze. Może czasem brakowało spójności ale to malutki minusik, kropla w morzu zalet. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, a lubicie tego typu historie, droga wolna. Nie będziecie żałować!

2 komentarze:

  1. Wow, jestem bardzo zaintrygowana. Zapisuję sobie tytuł tego filmu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się ciekawie, ale co z tego skoro ja strasznie boję się horrorów i na pewno go nie obejrzę? :p
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!