środa, 16 maja 2018

[209] Eve Jagger - SEXY BASTARD. KNOX

Eve Jagger - SEXY BASTARD. KNOX
Wydawnictwo Kobiece 2018
Przekład: Agnieszka Brodzik

Ocena: 7/10

Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma nadzieję, że spotka pewną dziewczynę, z którą kiedyś spędził noc i nie może o niej zapomnieć. Chociaż Shelby Masters jest już dorosłą i piękną kobietą, dla bliskich nadal pozostaje „Małą Shelby”. Nikt nie domyśla się, że miała krótki romans z Knoxem, najlepszym przyjacielem jej nadopiekuńczego brata. Gdy Knox i Shelby ponownie na siebie trafiają, od razu wiedzą, że nie są w stanie oprzeć się pożądaniu. Para zaczyna się potajemnie spotykać. Wkrótce jednak przekonują się, że budowanie związku nie jest proste, zwłaszcza jeśli muszą się ukrywać z uczuciami.


     "Knox" to trzecia odsłona z cyklu Sexy Bastard autorstwa Eve Jagger. Konsekwentnie poznajemy dalsze losy naszych ulubionych bohaterów i wtapiamy się w klimat intryg i miłości, który nie opuszcza ani na chwilę tych powieści.
      Knox'a Wam raczej przedstawiać nie trzeba. To jeden z grupy kumpli Rydera, Casha i Jacksona. Kieruje się w życiu honorem i lojalnością wobec swoich przyjaciół. Jednak pewna rzecz nie daje mu spokoju. To kobieta, z którą pewnego sylwestra przeżył jedno nocną przygodę. Ciągle ma ją w głowie ale ukrywa to przed znajomymi. Jest przekonany, że przez swoją karierę i miejsce zamieszkania nie spotka tej kobiety już nigdy w życiu, jednak kiedy mężczyzna wraca w rodzinne strony i pojawia się ona na zorganizowanym spotkaniu całej ekipy jest w szoku. Próbuje ignorować swoje uczucia, tym bardziej, że związek z nią nie wchodzi w rachubę. Wie, że kiedy ich przygoda wyjdzie na jaw będzie musiał zapomnieć o swojej rodzinie, którą tworzą dla niego przyjaciele. Czy taki związek może przetrwać? Czy miłość będzie w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu? Odpowiedź zdecydowanie znacie, jednak i tak warto tę książkę przeczytać. Mam natomiast jeden główny minus tej powieści. Jak to możliwe, że nie zna się najbliższej rodziny swojego przyjaciela. Dziwne było dla mnie to, że Knox nie zorientował się, kim była ta jego tajemnicza kobieta. Poza tym, książkę można zaliczyć do całkiem interesujących. Wiem, że część z Was ma już przesyt tego typu historii, ja często również mam takie chwilowe uczucie, jednak nadal sięgam po takie książki z przyjemnością. Ta część cyklu Sexy Bastard ujęła mnie tym, że autorka w dobry i ciekawy sposób przedstawiła budzący się romans pomiędzy Knoxem a Shelby. Kiedy musieli potajemnie się spotykać, a przed znajomymi udawać, że nic do siebie nie czują, aż po ogromne oczekiwanie czytelnika na moment, w którym nadopiekuńczy brat dowie się o tym zakazanym związku - wszystko łączy się w jedną miłosną całość. Kiedy seksowni dranie czegoś pragną, nic nie stanie im na przeszkodzie aby to osiągnąć. 
     Jeśli lubisz książki tego typu, polecam. Jeśli masz przesyt tego gatunku i masz wątpliwości - lepiej poczekaj z lekturą tej książki. Sprawi Ci ona więcej przyjemności, kiedy będziesz mieć na nią ochotę!
Za możliwość przeczytania tej książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu!

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię tę serię, jak dla mnie jest super rozrywką. Też muszę w końcu sięgnąć po Knoxa.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga