środa, 13 stycznia 2016

Nowości od Wydawnictwa Kobiecego.

Wydawnictwo Kobiece

dziewczyna z ogrodu
Dziewczyna z ogrodu - Parnaz Foroutan
Niezwykły debiut literacki stypendystki PEN Clubu.  Trzymająca w napięciu opowieść o pożądaniu, obsesji i władzy, które doprowadzają do upadku zamożnej rodziny perskich Żydów w XX-wiecznym Iranie.


fajna mama 
Fajna mama - Alicia Silverstone 
Słynna amerykańska aktorka przedstawia kompleksowy przewodnik dla wszystkich kobiet, która pragną zajść w ciążę, urodzić zdrowe dziecko i wychować je na szczęśliwego człowieka. Alicia Silverstone dzieli się swoimi przeżyciami z okresu ciąży oraz pierwszych miesięcy życia jej ukochanego synka Beara. cała prawda o francuzkachCała prawda o Francuzkach - Marie-Morgane Le Moël
Oto lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet zafascynowanych Francją i tak zwanym paryskim szykiem. Książka obfituje w niezwykle interesujące opowieści ilustrujące nie tylko specyfikę życia codziennego francuskich kobiet, ale także ich podejście do takich kwestii, jak miłość, sztuka czy polityka. wojowniczkiWojowniczki - Glennon Doyle Melton
 To zbiór esejów stanowiących osobiste zapiski dotyczące codziennych przeżyć autorki oraz jej problemów rodzinnych, pokazujące, że macierzyństwo czy przyjaźń to jedne z największych wyzwań, przed jakimi stoi niemal każda kobieta.


 © http://www.wydawnictwokobiece.pl/
Macie jakieś upatrzone tytuły? :)

4 komentarze:

 1. Dziewczyna z ogrodu... Bardzo chcę poznać.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Fajna mama" mnie zainteresowała. To książka dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę miała okazję przeczytać Dziewczynę z ogrodu, nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W moich zapowiedziach ukazała się książka "Całą prawda o Francuzkach" :) ale "Dziewczyna z ogrodu" też brzmi ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!