czwartek, 18 sierpnia 2016

Seria Nigdy... i wydawnictwo Psychoskok, czyli nowa współpraca.

         Witam wieczorową porą! Mam przyjemność poinformować Was, że już niedługo dzięki współpracy z wydawnictwem Psychoskok na blogu ukażą się dwie recenzje bardzo interesujących książek autorstwa Marty W. Staniszewskiej, a mianowicie "Nigdy cię nie zapomniałam" i "Nigdy nie pozwolę ci odejść".Nigdy cię nie zapomniałam - cover
Nigdy cię nie zapomniałam Marty W. Staniszewskiej jest lekko opowiedzianą historią trudnego, pełnego meandrów, związku kobiety z mężczyzną. Na zapleczu tej gorącej miłości czai się śmiertelne niebezpieczeństwo. Życie Aleksa jest poważnie zagrożone, a przez związek z Sophie, również ona nie może czuć się bezpiecznie. Czy w takich okolicznościach miłość ma szansę na przetrwanie? Jeśli jest ktoś, kto czyha na ich szczęście, to Aleks będzie musiał go znaleźć. Poruszy niebo i ziemię, lecz nie dziś. Dziś wieczorem wstrząśnie światem jednej dziewczyny. blond anioła, którego kochał jak nikogo dotąd. Żeby było ciekawiej, w powieści pojawiają się aluzje do mitologii nordyckiej. Kim są naprawdę bohaterowie tej książki? Zwykłymi śmiertelnikami czy bóstwami? 

Nigdy nie pozwolę ci odejść - cover
W poprzednim tomie pożegnaliśmy bohaterów w dzień ich zaręczyn. Dziś pochłonięci codziennością narzeczeni szykują się do ślubu i z trudem starają się pogodzić z zaborczym uczuciem. Aleks dopina kolejne kontrakty, a Sophie kończy przygotowania do otwarcia drugiego salonu urody. Zapominają, że szczęście nigdy nie trwa długo, a życie nie jest jak wycięte z pięknej baśni o Kopciuszku i rzadko ma pozytywne zakończenie. Dotąd przyczajona w cieniu przeszłość powraca, aby wystawić ich uczucie na ciężką próbę. Jest coś o czym nie wiedzą i jest ktoś kto szykuje zemstę. Czy porwani przez wir wymagającej codzienności i intensywnych przygotowań do ślubu będą w stanie dostrzec czyhające na nich zagrożenie? Czy powracające duchy przeszłości zmącą idylliczny obraz i nie pozwolą im dotrwać do happy endu?Już wkrótce na blogu!Za możliwość przeczytania tych powieści dziękuję wydawnictwu Psychoskok!

3 komentarze:

  1. Gratuluję nawiązania nowej współpracy. Czekam na Twoje recenzje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam zatem na recenzje :) Gratuluję współpracy!

    OdpowiedzUsuń
  3. gratuluje wspolpracy czekam oczywiscie na recenzje :) bedzie na pewno ciekawie! pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga