poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Cytatowy poniedziałek - odsłona 30 "Pozwól mi pragnąć" J.Lynn
"Patrzył na mnie tak pożądliwie, że z miejsca poczułam się, jakby ktoś zadał mi cios w pierś i tym samym odciął dopływ powietrza do płuc".

"Jeszcze nigdy nie żałowałam niczego, co zrobiłam. Do dzisiaj".

"Niektórzy ludzie powiadają, że ciekawość to pierwszy krok do piekła, jednak ja jestem po stronie tych, którzy wierzą, że wiedza oznacza rozwój".

"Nie mam nic przeciwko związkom. Ale uważam, że szkoda marnować czas, jeśli nie widzisz z kimś przyszłości. To nie znaczy, że nie możecie się zabawić ale po co wkładać w coś wysiłek, skoro z góry wiesz, że to do niczego nie doprowadzi?".

"Te sekundy, gdy całe nasze życie się zmieniło i już nigdy miało nie być takie samo".

"Byliśmy dla siebie zupełnie obcymi osobami, każde miało własne problemy i przeszłość, i wydawało się nam, że postępujemy odpowiedzialnie, jednak życie pokazało, że ma wobec nas zupełnie inne plany".

"Ten pocałunek mnie naznaczył, wdarł się głęboko pod skórę i mięśnie, owinął wokół kości".

"Dalej się obejmowaliśmy i służąc sobie nawzajem za kotwicę, dzieliliśmy wspólne cierpienie. Czas się nie liczył. Przeciekał w tle".

"Tragedia to tragedia, cokolwiek by mówić, ale nauczyłam się, że ona nie określa tego, kim jesteśmy, i nas nie osłabia, tylko czyni silniejszymi".

"Powiedz mi, że nadal chcesz ze mną być. Powiedz, że wciąż widzisz dla nas przyszłość. Powiedz, że mnie kochasz".4 komentarze:

  1. Świetne cytaty! Dziękuję za podzielenie się nimi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U Ciebie jak zawsze świetne cytaty dające do myślenia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie czytałam tej książki, ale cytaty nie wydaja mi się jakoś szczególnie piękne i wzruszające. Pamiętam jednak, że czytałam u Ciebie w jakiejś poprzedniej notce tak piękne cytaty że je zapisywałam. Czekam na recenzje ''wybieram Ciebie'' , moja siostra czytala te ksiazke, mowila że swietna, ale mnie nie przekonala. Może Ty to zrobisz:) Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nowa recenzje:) (recenzentka-ksiazek.blogspot.com)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga