poniedziałek, 5 czerwca 2017

Cytatowy poniedziałek - odsłona 78 "Kiedy wiosna nie nadchodzi" Anna Wysocka-Kalkowska cz. 2


"Strasznie pyszne jest to nasze życie, oczywiście pod warunkiem, że o tym pamiętamy. Możemy jeść je garściami, każdego dnia przyswajać inny kolor, inny zapach, inne uczucie. W moim sercu chyba już na stałe zaczyna gościć nadzieja". 

"Cudowny jest smak życia kiedy człowiek czuje się bezpieczny, kiedy wie, że po bardzo długiej podróży znalazł dom, dom, który stanowią ludzie". 

"Chcesz się cieszyć jej szczęściem, ale nie potrafisz. Za każdym twoim uśmiechem kryje się łza i bynajmniej nie jest to łza wzruszenia". 

"Ból to sprawdzian z człowieczeństwa. Kiedy coś lub kogoś tracimy, strasznie cierpimy, ale któregoś dnia znowu zaświeci dla nas słońce... a my dopiero wtedy zaczynamy dostrzegać jego promienie". 

"Dusza kobiety nigdy nie przestaje wierzyć, nawet kiedy jest beznadziejnie, kiedy sprawa spisana jest praktycznie na straty. Kobieta wciąż ma nadzieję, a kiedy dzieje się coś złego, dusza kobiety płacze i często nie potrafi przestać...".

"Prawdą jest, że miłość niejedno ma imię i niejeden wymiar".

"Ze wszystkich sił pragnęłam zapomnieć o tej miłości, która chociaż kiedyś dała mi szczęście, to jednak ostatecznie strasznie mnie skrzywdziła".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!