piątek, 16 czerwca 2017

Nowości wydawnicze - Wydawnictwo Kobiece
Dziewczyna z nagietkowym szalem 72
Dziewczyna z nagietkowym szalem Susan Meissner

Ponadczasowa historia o kobietach, dla których miłość jest najważniejsza. Choć dzieli je wiek, łączy tajemnica nagietkowego szala. Jaki kryje sekret?


Uwiklana 72
Uwikłana Bruce Porter

Piorunująca literatura faktu. Była królowa wielkiego narkotykowego imperium musi po latach wrócić do handlu kokainą – tym razem z ramienia służb federalnych. Jednak kiedy zostaje porwana przez groźnych, kolumbijskich przestępców, zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Czy jej życie coś znaczy?

WK_diamentowa_front_72dpiDiamentowa góra Cecily Wong
Egzotyczna opowieść, która w liryczny sposób odsłania arkana potężnej klątwy. Pasmo błędów popełnianych przez członków rodu Leongów pozostawia skazy na dziejach całej rodziny. Czy ich problemy to niefortunny los czy przeznaczenie?
Grom z jasnego nieba_72_dpi_net
Grom z jasnego nieba i inne opowiadania Elizabeth McCracken

Wzruszające do łez opowiadania, które rzucają nowe światło na codzienne problemy. Poznaj świat skrajności i odkryj nowy wymiar empatii.Trzy i pol sekundy 72 dpi
Trzy i pół sekundy Amanda Prowse

Grace i Tom Penderford to zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Mieszkają w sielankowym domu na wsi i wychowują zdrową córeczkę, Chloe. Są beztroscy. Są normalni. Jednak los szykuje im okrutną niespodziankę. Tuż po trzecich urodzinach Chloe wszystko się zmienia. Bezlitosna choroba rozbija szczęśliwą trójkę, zabierając córeczkę na zawsze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!