piątek, 12 lutego 2016

Nowości od wydawnictwa HarperCollins

Dzisiaj przedstawiam Wam nowości od wydawnictwa HarperCollins, z którym niedawno nawiązałam współpracę. Czy jakiś tytuł Was zainteresował?Pętla - Faye Kellerman
Premiera: 17.02.2016
   Dom na przedmieściach Los Angeles. Z krokwi zwisa nagie ciało młodej kobiety. Opuchnięta twarz, kabel mocno owinięty wokół szyi.
Tak zaczyna się kolejna sprawa detektywa Petera Deckera. Zamordowana kobieta była cenioną pielęgniarką, nigdy nie złamała prawa. A jednak ktoś uznał, że nie powinna dłużej żyć. Śledztwo idzie jak po grudzie, policja bezskutecznie szuka świadków i motywu zbrodni. Jednak Decker się nie poddaje. Gdy starannie prześwietla przeszłość ofiary, odkrywa, że miała więcej wrogów niż przyjaciół. Wszyscy są podejrzani, a niektórzy z nich nie zawahaliby się zabić. Deckera czeka jedno z najtrudniejszych śledztw w jego policyjnej karierze.
http://www.harpercollins.pl/ksiazka,2805,petla-.html
Cukiernia w ogrodzie - Carole Matthews
Premiera: 17.02.2016 
   Fay prowadzi cukiernię w urokliwym domowym ogrodzie. Praca, ogród i opieka nad wiecznie niezadowoloną matką wypełniają jej życie niemal bez reszty. Od dziesięciu lat spotyka się z Anthonym, ale nie jest to związek, o jakim marzyła. Pewnego dnia w cukierni pojawia się Danny, dużo młodszy od niej trzydziestolatek, który porzucił pracę w londyńskim City i mieszka na łodzi. Fay świetnie się bawi w towarzystwie Danny’ego i pod jego wpływem zaczyna inaczej patrzeć na swoje życie. Tymczasem fatalny zbieg okoliczności sprawia, że traci wszystko, co znała i kochała. Z dnia na dzień musi dokonać wyboru między tym, co przewidywalne a tym, co szalone i nieznane. 
http://www.harpercollins.pl/ksiazka,2807,cukiernia-w-ogrodzie.html#prettyPhoto 

Trzy Siostry Susan Mallery
Premiera: 17.02.2016 
   Trzy Siostry to słynne wiktoriańskie domy na wyspie Blackberry. Zamieszkały w nich trzy kobiety: Andi, Boston i Deanna. Bliskie sąsiedztwo sprawia, że szybko nawiązują znajomość. Każda z nich znajduje się na życiowym zakręcie. Andi została porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem. Przeprowadziła się z miasta na wyspę, zamierza wyremontować dom i otworzyć własną praktykę lekarską. Boston jest malarką. Niedawno straciła dziecko, a jej mąż szuka zapomnienia w alkoholu. Deanna perfekcyjnie zajmuje się domem, wychowując pięć córek, ale w jej małżeństwie również dzieje się źle.
Los sprawia, że trzy tak różne kobiety połączy wielka przyjaźń, która pomoże pokonać niejedną przeszkodę i zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze.
http://www.harpercollins.pl/ksiazka,2809,trzy-siostry.html

 Zakazany owoc Erica Spindler
Premiera: 17.02.2016 
 Nazywam się Hope Pierron St.Germaine. Umiem się zachować i wiem, z kim się przyjaźnić. Działam w fundacjach dobroczynnych. Często się modlę i chodzę do spowiedzi. Niektórzy wierzą, że kocham córkę i szanuję męża.  Inni wiedzą, że lubię ostry seks i chętnie za niego płacę. Znam bossów erotycznego i narkotykowego podziemia. Chętnie wyświadczam im różne przysługi.   Jednak tym razem posunęłam się za daleko. Jeśli policja odkryje, co zrobiłam, spędzę kilka lat w więzieniu. Chyba że znów wszystkich oszukam.
http://www.harpercollins.pl/ksiazka,2810,zakazany-owoc.html#prettyPhoto 

 
Logo Harper Collins

9 komentarzy:

 1. Czekam, aż dojdzie do mnie ,,pętla". Mam nadzieje na dreszczyk emocji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Trzy siostry" już do mnie wędrują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cukiernia w ogrodzie i Zakazany owoc wydają się mocno intrygujące!

  OdpowiedzUsuń
 4. Najbardziej ciekawi mnie książka Spindler i "Cukiernia w ogrodzie" :) Mam nadzieję, że tą drugą jeszcze w lutym uda mi się przeczytać.

  Pozdrawiam
  ksiazki-inna-rzeczywistosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. "Cukiernię w ogrodzie" będę czytać. Właśnie czekam na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Pętla" zapowiada się ciekawie :D
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Kusi mnie ''Zakazany owoc''.

  OdpowiedzUsuń
 8. "Pętli" jestem ogromnie ciekawa, zwłaszcza że autorką jest żona Jonathana Kellermana, również pisarza, klinicysty :)
  http://ksiazkowa-przystan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Pętla zapowiada się bardzo interesująco.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga