piątek, 12 lutego 2016

Nowości od wydawnictwa Kobiecego
Jakie nowości przygotowało dla nas, w tym miesiącu, wydawnictwo Kobiece? Tytuły przedstawiam Wam poniżej :)

Sekrety francuskiej kuchareczkiSekrety francuskiej kuchareczki Marie-Morgane Le Moël
Premiera: 23.02.2016
   Kiedy Marie, odważna francuska dziennikarka, wyjeżdża na inny kontynent jako zagraniczna korespondentka, zaczyna się jej wielka przygoda życia. W krótkim czasie musi się nauczyć, jak otrzymać zaproszenie na najważniejsze wydarzenia polityczno-kulturalne, jak wtrącić słówko na konferencji prasowej, kiedy wciąż przerywa ci namolny australijski pisarz, a także jak nawiązać nowe znajomości – zwłaszcza w sytuacji, kiedy Urząd Imigracyjny stanowczo sugeruje, że twój francusko-kanadyjski narzeczony musi wrócić do domu.Na szczęście Marie ma przy sobie przepisy swojej ukochanej mamy. Stanowią one remedium na tęsknotę za domem, a także okazują się nieocenioną pomocą w nawiązywaniu kolejnych znajomości z aroganckimi Australijczykami… Czy Marie uda się zintegrować z australijską społecznością? Jak poradzi sobie w obcym kraju, na obcym kontynencie, wśród obcych sobie ludzi? I jaką rolę w tym wszystkim odegrają sekrety francuskiej kuchni?
www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/sekrety-francuskiej-kuchareczki/Yoga GirlYoga Girl - Rachel Brathe
Premiera: 26.02.2016 
   Rachel Brathen – jedna z najsłynniejszych na świecie instruktorek jogi, którą na Instagramie śledzą już prawie dwa miliony obserwatorów – po raz pierwszy odkrywa przed czytelnikami dobroczynny wpływ jogi – zarówno tej tradycyjnej, jak i wykonywanej w wodzie, na desce surfingowej. Autorka zabiera nas w ekscytującą podróż, której celem jest osiągnięcie równowagi fizycznej i psychicznej, poprawienie zdrowia oraz spełnienie najskrytszych marzeń. Rachel z niespotykaną szczerością opowiada o trudnych latach, które jako nastolatka spędziła w Szwecji, dzieli się przygodami, jakie przeżyła w niebezpiecznych dżunglach Kostaryki, a także zaprasza na ujmującą swym pięknem Arubę – cudowną wyspę, na której obecnie mieszka, ćwiczy jogę oraz praktykuje medytację.Książka jest bogata w przepiękne zdjęcia przedstawiające pozycje jogi wykonywane przez samą autorkę. Zawiera również przepisy na zdrowe i pożywne dania, dzięki którym zaczniesz wieść szczęśliwsze i bardziej harmonijne życie. Magicznej aury dopełniają zapierające dech w piersiach ujęcia nadmorskich i tropikalnych krajobrazów.
www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/yoga-girl/
Wytanczyc_marzeniaWytańczyć marzenia - Elaine DePrince,Michaela DePrince
Premiera: 26.02.2016
Poruszająca, chwytająca za serce opowieść o czarnoskórej dziewczynce, która spełniła swoje najskrytsze marzenia i stała się słynną primabaleriną.  W sierocińcu w Sierra Leone Michaela de Prince była znana jako dziewczynka nr 27. Samotne dziecko, prześladowane przez innych z powodu bielactwa, nie miało łatwego życia w kraju ogarniętym powojennym chaosem. Pewnego dnia ukochana nauczycielka Michaeli została brutalnie zamordowana.  Dziewczynka przeszła wtedy bardzo trudne chwile. Przyszłą baletnicę uratowało znalezione zdjęcie pięknej primabaleriny. Pozwoliło ono Michaeli odciąć się od ponurej rzeczywistości i zacząć marzyć o lepszym życiu. W wieku 4 lat Michaela została zaadoptowana przez amerykańską rodzinę, dzięki której mogła rozpocząć naukę tańca w szkole baletowej Jacqueline Kennedy Onassis. Obecnie jest najmłodszą tancerką Dance Theatre w Harlemie, a jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie.
http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/wytanczyc-marzenia/


Wydawnictwo Kobiece

    Jakiś tytuł podoba Wam się najbardziej? Osobiście najbardziej czekam na Yoga Girl, wydaje mi się, że będzie to wspaniała książka, która pokaże, że joga pozytywnie wpływa na człowieka, jego ciało i zarazem duszę.

3 komentarze:

  1. "Wytańczyć marzenia" zapowiada się całkiem interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tych książek chyba nie widzę nic dla siebie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga