czwartek, 4 lutego 2016

Wygraj książkę! Trochę inne losowanie.

      Dawno nie było u mnie żadnego konkursu więc aby tą sytuację zmienić przygotowałam dla Was trzy książki z mojej biblioteczki. To wy decydujecie, która jest dla Was odpowiednia. Dlaczego to losowanie jest inne? Dlatego, że książki są w języku angielskim. Dla tych co lubią czytać w obcym języku oraz dla tych, którzy szukają odpowiedniej pozycji do nauki wyżej wymienionego języka.  Jakie pozycje mam dla Was?

 Therapy - Jonathan Kellerman [Goodreads] 
(Polska wersja: W opuszczonej posiadłości pod Los Angeles zostają odnalezione zwłoki brutalnie zamordowanej pary. Doświadczenie detektywa podpowiada doktorowi Delaware, że do rozwiązania tej zbrodni nie wystarczy zwykła procedura. A intuicja psychologa wiedzie go do gabinetu ekscentrycznej psychoterapeutki, która z niezwykłym uporem strzeże tajemnicy lekarskiej i prywatności swoich pacjentów... żywych i martwych. 
Terapia [LubimyCzytać])Death of Yesterday - M.C.Beaton [Goodreads]
(Polska wersja: Kiedy jedna z mieszkanek mówi Hamishowi, że nie pamięta co robiła poprzedniego wieczoru, posterunkowy za bardzo się tym nie przejmuje. W końcu była wtedy pijana. Na dodatek jest arogancka i irytująca, więc Macbeth najchętniej by ją spławił. Gdy jednak ciało kobiety zostaje odnalezione w belach z koszulami, Hamish musi wszcząć śledztwo w sprawie przestępstwa, którego jedyny świadek nie dość, że zapomniał o poprzednim dniu, to obecnie jest martwy.   
Hamish Macbeth i wczorajsza śmierć [LubimyCzytać])


The accidental - Ali Smith [Goodreads]
(Polska wersja:Czterdziestodwuletnia Eva Smart, pisarka, która osiągnęła sukces artystyczny i finansowy tworząc alternatywne historie życia osób poległych w czasie II wojny światowej, ma problem z kolejną książką i z mężem - dr Michael Smart - drugi mąż Evy, nauczyciel akademicki na wydziale anglistyki, zdradza ją ze studentkami, co ona od lat toleruje. Smartowie mają szesnastoletniego syna - Magnusa - pasjonata matematyki, filozofii i filmu oraz dwunastoletnią Astrid, zafascynowaną dokumentowaniem rzeczywistości za pomocą kamery. Astrid nie jest lubiana, koleżanki jej dokuczają; z kolei Magnus wplątał się w straszliwą aferę w szkole: był współtwórcą żartu - fotomontażu twarzy jednej z uczennic z ciałem modelki z pisma pornograficznego i rozesłania go pocztą elektroniczną do kilkudziesięciu osób, żart ten spowodował samobójstwo tej uczennicy. Cała rodzina wynajmuje na wakacje dom w Norfolk, na odciętej od świata prowincji. Astrid nudzi się tam śmiertelnie; Magnus rozpamiętuje wypadek i jest pogrążony w letargu: nie myje się, prawie nie je i nie śpi. Wtedy niespodziewanie w ich domu pojawia się Amber - młoda kobieta około trzydziestki - i oznajmia, że zepsuł jej się samochód. Dziewczyna zostaje z nimi, hipnotyzując wszystkich swym magnetycznym wdziękiem.  
Przypadkowa [LubimyCzytać] )

To, którą z nich wybierzesz zależy od Ciebie!

Aby wziąć udział w losowaniu należy:

  1. być publicznym obserwatorem bloga subiektywne-recenzje.blogspot.com,
  2. napisać w komentarzu chęć zgłoszenia się oraz informację, którą książkę wybrałaś/łeś,
  3. zostawić adres e-mail, 
  4. dodatkowo proszę o umieszczenie baneru z informacją o konkursie na swojej stronie/Fb/blogu lub G+.


Przykładowe zgłoszenie:

Zgłaszam się do losowania! Wybieram książkę: ...
Obserwuje jako: ...
baner udostępniam: ...
Mój e-mail: ... 


REGULAMIN! 
1.Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jest autorka bloga subiektywne-recenzje.blogspot.com.
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie adresu korespondencyjnego na terenie Polski oraz zgłoszenie się w komentarzu, a także bycie obserwatorem bloga subiektywne-recenzje.blogspot.com oraz udostępnienie informacji o losowaniu.
3. Konkurs trwa od 4.02.2016 do 4.03.2016 do północy.
4. Zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania.
5. Wyniki ogłoszone będą w terminie około 7 dni od 4.03.2016.
6. Z wylosowaną osobą skontaktuję się poprzez podany e-mail.
7. Zwycięzca ma trzy dni na wysłanie adresu do wysyłki nagrody. Jeśli tego nie zrobi, wyłonię nowego zwycięzcę. 
8.Zastrzegam sobie prawo do zakończenia konkursu bez wylosowania zwycięzcy wówczas gdy będzie za mało zgłoszeń.
9.W wypadku dużej ilości osób chętnych, wyłonię dwie osoby, które otrzymają wybrane przez siebie książki. 
POWODZENIA!

Archiwum bloga