sobota, 27 lutego 2016

[52] PRZEDPREMIEROWO Laurelin Paige - UWIKŁANI. OBSESJA

Laurelin Paige - UWIKŁANI. OBSESJA
Wydawnictwo Kobiece 2016
Przekład: Monika  Pianowska
Premiera: 16.03.2016

Ocena: 8/10

Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w niezdrowe relacje, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Wszystko zmieniło się, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. Od tej chwili Alayna czuje ogromną determinację, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu.  Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa.  Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona.


        "Obsesja" to druga część serii Uwikłani autorstwa Laurelin Paige. Co w niej znajdziemy? Dużo miłości, czułości, pożądania, namiętności i problemów, których w życiu Alayny i Hudsona nie brakuje.
       Życie Alayny i Hudsona zmierza w dobrym kierunku, wszystko zaczyna się układać, mężczyzna otwiera się przed główną bohaterką, a ona jest coraz bardziej przekonana, że potrafi ustabilizować swoje życie emocjonalne. Jednak tajemnice i sekrety, które przed sobą chowają, zniszczą wszystko to, co do tej pory wypracowali. Alayna spotyka się potajemnie z ludźmi, z którymi takowego kontaku powinna unikać, przez to wystawi na próbę uczucia Hudsona, a on, usilnie i za wszelką cenę, chce ją chronić. Co pokazuje ile mężczyzna jest w stanie zrobić dla swojej ukochanej. Kobieta, natomiast, stanie przed trudnym wyborem, czy być z Hudsonem, który jest tak samo poraniony na duszy jak ona, czy jednak zostawić go i ułożyć swoje życie na nowo. Alayna została postawiona w bardzo trudnej sytuacji, mogę powiedzieć, że polubiłam ją za to, że potrafi przyznać się do swoich słabości, których ma niemało, jednak wie jak wyciągnąć ze swojego złego postępowania wnioski. Hudson? Jak to Hudson, władczy, dominujący i zarazem kochający, do czego nie potrafi się przyznać, jedynie swoją miłości wyznaje czynami. Moją ocenę mocno podwyższył pewien fakt, który poznacie pod koniec książki. Naprawdę nie takiej informacji się spodziewałam! Kto już miał przyjemność pochłonąć tę lekturę z pewnością wie o czym mówię. O pewnej informacji, która wstrząśnie światem matki Hudsona jak i Alayny. Genialne rozwiązanie sprawy, które rzadko kiedy zdarza się w tego typu książkach, bo chyba każdy z nas lubi być zaskakiwany podczas czytania, prawda? Cóż mogę powiedzieć więcej? Związek Alayny i Hudsona jest dość trudny i burzliwy, aczkolwiek pokazuje nam, że nie należy oceniać człowieka po tym, co zrobił w przeszłości, bo każdy ma prawo do szczęścia i miłości pomimo swoich błędów. Ja teraz mocno trzymam za nich kciuki i oby przetrwali trudny okres w kolejnej części, bo wydaje mi się, że takich będzie wiele. Laurelin Paige ma dar do pisania, jej powieści czyta się szybko i co ważniejsze, akcja się nie dłuży. Bo chyba nie ma nic gorszego od długiej i nudnej lektury, tutaj takiego czegoś nie ma. Wszystkie przedstawione fakty zazębiają się i łączą w jedną całość, która podsycona jest erotyzmem i dużą ilością miłości.
        Polecam każdemu kto lubi pikantne książki o miłości, które doprawione są szczyptą kłamstw i zazdrości. Myślę, że każda kobieta powinna skusić się na tę pozycję.
 Za możliwość przeczytania tej książki dziękuje wydawnictwu Kobiecemu!
Wydawnictwo Kobiece

9 komentarzy:

 1. To zdecydowanie nie dla mnie, nie przepadam za takimi książkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka juz stoi na półce, zabiorę się za nią pewnie dziś wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytam i zobaczymy czy będe miała podobne odczucia do Twoich :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno bym się odnalazła w tej powieści. Mam ją w planach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za takimi książkami, ale ta zdecydowanie mnie intryguje! W przyszłości postaram się w nią zaopatrzyć ;) A okładka bardzo zwraca na siebie uwagę!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami sięgam po książki tego typu, ale ostatnio zupełnie nie mam na nie ochoty. Jakoś nie ciągnie mnie do nich, ale jak znowu będę miała chęć przeczytać jakiś erotyk to wybiorę tą serię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To chyba nie książka dla mnie :P
  Mimo wszystko mogę polecić ją np. mojej mamie - trylogia Greya należy do jej ulubionych.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie ^^
  czytamboczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie czytadła sprawdzają się idealnie jako relaks po ciężkim dniu. To jedna z najfajniejszych serii, a do tego jak pięknie wydana. Uwielbiam Kobiece za tworzenie takiej szaty graficznej, która od razu wzbudza odpowiednie skojarzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga