sobota, 12 marca 2016

Nowości wydawnicze Wydawnictwa Kobiecego

 Dzisiaj przedstawiam Wam marcowe nowości Wydawnictwa Kobiecego, zapraszam!


Od urodzenia
Elisa Albert - Od urodzenia
Premiera: 15 marca 2016

Minął już rok, odkąd Ari – doktorantka, feministka i żona o piętnaście lat starszego od niej profesora – urodziła Walkera. Kobieta przeżywa ogromne trudności w odnalezieniu się w nowej dla siebie rzeczywistości. Nie mogąc przyzwyczaić się do specyficznego rytmu opieki nad małym dzieckiem oraz do zmian, które zaszły zarówno w jej ciele, jak i w psychice, Ari zaczyna przypominać samotne, chyboczące się na zimowym wietrze drzewo, któremu ni stąd, ni zowąd wyrwano korzenie.Kiedy w sąsiedztwie pojawia się Mina – niegdyś kultowa piosenkarka rockowa, a teraz przyszła matka w dziewiątym miesiącu ciąży – Ari, mimo że zwykle nie ufa kobietom, widzi w niej potencjalną bratnią duszę. Wkrótce kobiety się zaprzyjaźniają i łączą siły we wspólnej macierzyńskiej walce, jaką obie na co dzień staczają.
www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/od-urodzenia/
Uwikłani. Obsesja
Laurelin Paige - Uwikłani, Obsesja  
Premiera: 16 marca 2016 
Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w niezdrowe relacje, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Wszystko zmieniło się, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. Od tej chwili Alayna czuje ogromną determinację, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu. Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona. Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony przeszłości? Czy uda im się stworzyć udany związek i odnaleźć w swoich ramionach szczęście i zrozumienie?
 http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/uwiklani-obsesja/


Wydawnictwo Kobiece

6 komentarzy:

 1. Już jestem po dwóch pozycjach, ,,od urodzenia" czuje się zawiedziona...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pozycje, godne uwagi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawią mnie obie pozycje ;) Najbardziej chyba czekam na Od urodzenia. Nigdy nie czytałam żadnej książki autorki i ciekawi mnie jaki świat stworzyła. Jeszcze tylko parę dni ;)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwie książki, które bardzo mnie intrygują! Kiedyś, mam nadzieję, że się w nie zaopatrzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaciekawiła mnie książka "Od urodzenia", więc będę czekać na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Od urodzenia" wydaje się być ciekawą książką.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga