piątek, 22 lipca 2016

Colorful Media, czyli wydawnictwo z magazynami językowymi.

        Jeśli lubicie się uczyć języków obcych takich jak angielski, niemiecki, włoski,francuski czy rosyjski, wydawnictwo Colorful Media ma dla Was wspaniałą ofertę magazynów do nauki tych języków.

W ofercie wydawnictwa mamy do wyboru tytuły takie jak:
→ English Matters
→ Business English Magazine
→ Deutsch Aktuell 
→ Español? Sí, gracias
→ Français Présent
→ Italia Mi piace!
→ Ostanowka: Rossija!
→ StartUp Magazine


W tym miesiącu dostępne są:


Opisy ze strony wydawnictwa:

English Matters - to prawdziwie globalny, zawsze aktualny magazyn dla uczących się języka angielskiego. Co dwa miesiące ciekawe artykuły z opracowanym słownictwem + nagrania MP3.
Business English Magazinepismo dla ciekawych świata biznesu, którym niezbędna jest znajomość języka angielskiego biznesowego. Magazyn powstaje przy udziale doświadczonego brytyjsko-polskiego zespołu dziennikarzy i lektorów.Deutsch Aktuell - Odkryj z nami fascynujący świat krajów niemieckojęzycznego obszaru językowego. Co dwa miesiące nowe artykuły i informacje wraz z polskimi słowniczkami i nagraniami MP3.


¿Español? Sí, gracias - to kwartalnik tworzony przez hiszpańsko-polską redakcję specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego. Magazyn zawiera tłumaczenia słówek z artykułów. Odsłuchy artykułów (MP3) do pobrania ze strony magazynu.
Français Présent - to jedyny taki magazyn na rynku tworzony dla fanów kultury francuskiej przez francusko-polski zespół redakcyjny. Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów.


Italia Mi piace! - to jedyny taki magazyn na rynku tworzony dla fanów kultury włoskiej przez włosko-polski zespół redakcyjny. Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów.


Ostanowka: Rossija! - Jedyny w Polsce magazyn dla uczących się języka rosyjskiego. Dostarcza ciekawostek i aktualności oraz informacji o krajach i regionach rosyjskojęzycznych, ich mieszkańcach i kulturze.

StartUp Magazine - Magazyn skierowany do młodych przedsiębiorców zaczynających przygodę z biznesem. Pismo ma na celu dostarczać pomysłów, odkrywać talenty, łamać stereotypy i otwierać umysły. Zawiera inspirujące teksty i wywiady z tymi, którzy już osiągnęli sukces.         A już wkrótce szczegółowy opis Business English Magazine oraz Business English in Practice, czyli magazynów, które otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Colorful Media!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!