środa, 2 sierpnia 2017

Nowości wydawnicze - Wydawnictwo KobieceTo co zostawila 72 dpiTo, co zostawiła Ellen Marie Wiseman
Wstrząsająca kompozycja teraźniejszości i przeszłości. Oba wymiary czasowe łączy historia dwóch doświadczonych przez los nastolatek. Clara wbrew swojej woli zostaje zamknięta w ośrodku dla obłąkanych, gdyż nie chciała wypełnić woli ojca. 60 lat później Izzy zmaga się z tragedią – jej matka zastrzeliła męża we śnie i nikt nie wie dlaczego.
Sexy_Bastard_hard_okladkaSexy Bastard. Hard Eve Jagger
Pierwsza na polskim rynku powieść bestsellerowej Eve Jagger. Nieuznający kompromisów Ryder Cole chce siłą odebrać zaległe pieniądze. Kiedy z impetem wpada do domu dłużnika, zamiast niego, w łóżku zastaje piękną kobietę. Nic już nie będzie takie samo…mma_przebaczenie_okladkaMMA Fighter. Przebaczenie Vi Keeland
Przystojny fighter MMA, Jax Knight, jest żywym dowodem na to, że bycie publicznie rycerskim i kulturalnym mężczyzną nie oznacza bycia szarmanckim w łóżku. Ma o tym się przekonać Lily St. Claire – właścicielka sieci klubów MMA.

Dyskretne_szkice_72_dpi_netDyskretne szaleństwo Mindy McGinnis
Budzący dreszcz na karku thriller o seryjnym mordercy i dotkniętej traumą młodej kobiecie. Grace Mae doskonale wie, co to szaleństwo – w końcu do ośrodka dla obłąkanych zesłała ją własna rodzina. Czy tam pokona demony przeszłości i pomoże odnaleźć zabójcę, który czyha na życie niewinnych ludzi?
WK_Dalila_front_72dpiDalila Jason Donald
Opowieść o kobiecie, która zbiegła z Kenii, aby odnaleźć swój azyl. W Londynie, do którego się udała w poszukiwaniu spokoju, spotka ludzi o różnych intencjach. Niektórzy oferują jej współczucie i pomoc, inni… wrogość i niebezpieczeństwo. Fenomenalna opowieść o imigracji i skrajnych wymiarach człowieczeństwa.


1 komentarz:

  1. Bardzo chętnie przeczytałabym "To, co zostawiła" :)
    buziaki :*

    https://come-book.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga