niedziela, 30 sierpnia 2015

Podsumowanie Sierpnia.

 

Dobry wieczór! 
       Z racji tego, że sierpień dobiega końca, czas najwyższy na podsumowanie. W tym miesiącu udało mi się przeczytać sześć książek, których okładki możecie zobaczyć powyżej. Są i stare tytuły i nowości, książki dobre oraz lepsze, gorsze, wiadomo, różnie z tym bywa. Jestem jednak zadowolona z większości tytułów. Jedynym rozczarowaniem jest jak dla mnie książka "Widzę cię" Irene Cao, której recenzja pojawi się niebawem. Zaczęłam też czytać "Wichrowe wzgórza", które przerwałam w połowie oraz "Igrzyska śmierci". Moje postanowienie na wrzesień to je dokończyć, żeby z czystym sumieniem sięgać po kolejne utwory, bo nie lubię zostawiać niedoczytanych książek, aczkolwiek czasem muszę "odpocząć" od danego tytułu. Cóż więcej można powiedzieć? Wakacje, podobnie jak sierpień się kończą więc czas powoli wracać do rzeczywistości, na szczęście przede mną jeszcze miesiąc wolnego, zanim zaczną się wykłady i labolatoria. Taki przywilej studenta ;)  
      A u Was jak przedstawia się sierpień? Jesteście zadowoleni z wybieranych tytułów, czy wręcz odwrotnie, zawiedliście się na pewnych książkach? Pozdrawiam Was ciepło i teraz mam ochotę napisać do zobaczenia, jednak tutaj bardziej pasuje do poczytania (?) w następnym podsumowaniu za miesiąc!

14 komentarzy:

 1. To zaskakujące, ale większość książek przeczytanych w sierpniu spełniła moje oczekiwania i jestem z nich naprawdę zadowolona. Aż źle się z tym czuję, za mało krytyki! ;)

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję pięknego wyniku :3

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo.. Wichrowe Wzgórza <3 Gratuluje tylu perełek ;)
  http://lakaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestety nie miałam dużo czasu na czytanie w sierpniu, przez co udało mi się przeczytać tylko cztery książki :( Jednak muszę powiedzieć, że każda z nich była dobrym wyborem ;)
  http://alejaczytelnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku :)
  Ja jestem całkiem zadowolona z książek, które przeczytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie sierpień był właściwie pierwszym miesiącem wakacji, na szczęście został mi jeszcze wrzesień i on chyba będzie najbardziej czytelniczym miesiącem z wszystkich...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie jestem zadowolona z sierpnia, ponieważ przeczytałam tylko jedną nową książkę! Poza tym przypomniałam sobie kilka tych, które już znałam wcześniej. No niestety.... Tak się ułożyło. Mam nadzieję, że wrzesień będzie dla mnie lepszy ;)

  czytanienaszymzyciem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny wynik. Gratulacje! ;D
  Mi się udało przeczytać 9 książek.

  Pozdrawiam
  blog--ksiazkoholiczki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyniku! Oby wrzesień był równie dobry :)
  U nas sierpień wygląda rewelacyjnie. Zarówno ja, jak i Paulina czytałyśmy dużo, więc jesteśmy zadowolone. Mam nadzieję, że wrzesień = nauka, nie zaburzy naszego czytelniczego życia :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Trylogia zmysłów to jedna wielka pomyłka... jedyna trylogia, której nie dokończyłam i juz tego nie zrobię...
  pozdrawia

  OdpowiedzUsuń
 11. "Collide" - podobno dobra, jestem jej ciekawa :D
  U mnie czytelniczo sierpień słabo, ale nie pod względem jakości, a ilości :)
  be-here-now-and-forever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję :)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo dobry wynik. Pocieszę cię, że niektórzy nie czytają tego w ciągu roku ;) Mam zamiar sięgnąć po serię "Piękna katastrofa". Czytałam "Collide" i bardzo mnie urzekła ta książka, teraz czekam na "Pulse" mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu do mnie dotrze :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Niezły wynik. Oby wrzesień był dla Ciebie jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!