środa, 7 września 2016

Co słychać w świecie nowości magazynowych? Czyli nowości wydawnictwa Colorful Media.

Jeśli lubicie się uczyć języków obcych takich jak angielski, niemiecki, włoski,francuski czy rosyjski, wydawnictwo Colorful Media ma dla Was wspaniałą ofertę magazynów do nauki tych języków.

W ofercie wydawnictwa mamy do wyboru tytuły takie jak:
→ English Matters
→ Business English Magazine
→ Deutsch Aktuell 
→ Español? Sí, gracias
→ Français Présent
→ Italia Mi piace!
→ Ostanowka: Rossija!
→ StartUp Magazine


W tym miesiącu dostępne są:


Opisy ze strony wydawnictwa:

English Matters - to prawdziwie globalny, zawsze aktualny magazyn dla uczących się języka angielskiego. Co dwa miesiące ciekawe artykuły z opracowanym słownictwem + nagrania MP3.Business English Magazine – pismo dla ciekawych świata biznesu, którym niezbędna jest znajomość języka angielskiego biznesowego. Magazyn powstaje przy udziale doświadczonego brytyjsko-polskiego zespołu dziennikarzy i lektorów.

Deutsch Aktuell - Odkryj z nami fascynujący świat krajów niemieckojęzycznego obszaru językowego. Co dwa miesiące nowe artykuły i informacje wraz z polskimi słowniczkami i nagraniami MP3.¿Español? Sí, gracias - to kwartalnik tworzony przez hiszpańsko-polską redakcję specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego. Magazyn zawiera tłumaczenia słówek z artykułów. Odsłuchy artykułów (MP3) do pobrania ze strony magazynu.
Français Présent - to jedyny taki magazyn na rynku tworzony dla fanów kultury francuskiej przez francusko-polski zespół redakcyjny. Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów.


Italia Mi piace! - to jedyny taki magazyn na rynku tworzony dla fanów kultury włoskiej przez włosko-polski zespół redakcyjny. Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów.


Ostanowka: Rossija! - Jedyny w Polsce magazyn dla uczących się języka rosyjskiego. Dostarcza ciekawostek i aktualności oraz informacji o krajach i regionach rosyjskojęzycznych, ich mieszkańcach i kulturze.

StartUp Magazine - Magazyn skierowany do młodych przedsiębiorców zaczynających przygodę z biznesem. Pismo ma na celu dostarczać pomysłów, odkrywać talenty, łamać stereotypy i otwierać umysły. Zawiera inspirujące teksty i wywiady z tymi, którzy już osiągnęli sukces.


2 komentarze:

  1. Miałam przyjemność zobaczyć te magazyny i są naprawdę świetne, w szczególności dla takiej osoby jak ja, która uwielbia uczyć się języków :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga