wtorek, 11 lipca 2017

Business English Magazine nr 5/2017 Wydanie specjalne.


Business English Magazine to magazyn idealny dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności językowe nie tylko na poziomie podstawowym, ale również dopracować swój język formalny/biznesowy. Jeśli należysz do tej grupy ludzi, ten post z pewnością Cię zainteresuje!

Co możemy znaleźć w magazynie? 
Mamy 16 artykułów, które są podzielone tematycznie, w skrócie:
Popular Culture - czyli kilka artykułów dotyczących życia publicznego, odsłania prawdę o programach typu Talent Show, opisuje kilka znanych rodzin jak Jenner-Kardashians, Coppolas i Jacksons. Ostatni tekst dotyczy zawodu aktora, filmowca, i pokazuje gdzie można najlepiej zarobić.


Trends - Słów kilka o kulisach Eurowizji oczami człowieka z widowni. Kolejno tekst o tym, że kiedy człowiek dojdzie już na szczyt marzeń, szczyt popularności, równie łatwo można spaść. Artykuł pokazuje na przykładach ludzi jak odbić się od dna i ponownie wspiąć się na szczyt. Trzecia publikacja przedstawia nam wady i zalety sławy, czym jest i jak się z nią żyje.
Fashion - Rozdział dotyczy eleganckich, wytwornych sukni, które gwiazdy mają na sobie podczas Gali rozdania Oskarów. Artykuł upiększony jest zdjęciami właśnie z tej uroczystości.

Music - Pierwszy tekst przedstawia najbogatszych ludzi,którzy utrzymują się ze śpiewania. Drugi wspomina gwiazdy muzyki, które już odeszły z tego świata.
On location - Publikacja dotyczy hobby jakim jest podążanie, poznawanie gwiazd, chęć zdobywania autografów i zwiedzanie miejsc przez nich odwiedzanych.
Sports - Kilka interesujących ciekawostek dotyczących sportu, niektóre z nich są wyjątkowo kontrowersyjne i dotyczą znanych sportowców.
Money - Wspaniały artykuł o tym jak dobrze jest pomagać innym i o tym, że dobro wraca.

Technology - Artykuł adekwatny do blogosfery. Pokazuje, że niektórzy mają takie pomysły, że strona internetowa czy blog są w stanie zapewnić takie zarobki, aby utrzymać rodzinę. Druga publikacja łączy się z pierwszym. Pokazuje co zrobić, aby nasze strony internetowe czy profile w mediach społecznościowych stawały się coraz bardziej popularne.

Language - dialogi i test sprawdzający.


Podoba Wam się ten magazyn? Za możliwość zapoznania się z tym magazynem dziękuję Wydawnictwu Colorful Media!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Archiwum bloga