czwartek, 30 lipca 2015

Podsumowanie Lipca.


      

      Dobry wieczór! Tak bardzo się cieszę, że mogę dzisiaj zrobić moje pierwsze podsumowanie miesiąca. Już od ponad 30 dni jestem tutaj i trwam nadal dzięki Wam. Chciałam podziękować za wszystkie wejścia i komentarze, to na prawdę bardzo budujące, kiedy wiem, że ktoś chociaż "rzuci okiem" na  to co tutaj zamieszczam. Wiem, że nie są to teksty wysokich lotów, ale dopiero zaczynam i mam nadzieję, że będzie tylko coraz lepiej. Cieszy mnie również zainteresowanie konkursem. Co do podsumowania, to udało mi się przeczytać kilka dobrych książek, jak i również tych trochę gorszych. W dzisiejszym poście nie zamieszczę dokładnych tytułów ze względu na to, że niektóre recenzje, które pojawiły się na blogu w lipcu przeczytałam już jakiś czas temu. Podsumowanie z prawdziwego zdarzenia zrobię już w sierpniu, wtedy gdy będę mogła z czystym sercem stwierdzić co udało mi się przeczytać, a czego nie. Mam również pewien plan na wrzesień, a mianowicie to, że zalegają mi na półkach książki anglojęzyczne, które miałam przeczytać już jakiś czas temu, jednak nic z tego nie wyszło, dlatego też chcę zmotywować się do tego zadania we wrześniu, po tym jak ubędzie mi pozycji z kolejki do przeczytania.          
Dziękuję, że jesteście ze mną i mam nadzieję, że będzie nas tutaj więcej. Dla mnie to ogromna przyjemność dzielić się z Wami moimi opiniami o książkach. Piszę je całkowicie subiektywnie, wiadomo, nie każdy z nas ma taki sam gust, jednak uważam, że każda książka jest warta uwagi, nawet taka, która nie leży w granicach naszych upodobań. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę!

9 komentarzy:

 1. Już mi się podoba jak piszesz. Wydajesz się być niesamowicie ciepłą osobą i na pewno będę tu częściej :) Recenzji wcale nie masz najgorszych, są dobre i zawierasz w nich to, co być powinno :) Może nie są zbytnio rozbudowane, ale tak jak mówisz, dopiero zaczynach ;) Z wielką chęcią będę śledzić twoje dalsze postępy i już nie mogę się doczekać tego podsumowania z prawdziwego zdarzenia :P
  Pozdrawiam serdecznie,
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoja skromność i pokora są bardzo ujmujące. Na pewno zaklimatyzujesz się wśród innych blogerów, na wszystko potrzeba czasu. Rozwijaj się, to jest najważniejsze. Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę kolejnych miesięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To my powinniśmy dziękować, że jesteś tu dla nas. Dzięki temu możemy przeczytać wiele wspaniałych recenzji i poznać nowe książki :) podobnie jak Ty mam zamiar zrobić podsumowanie dopiero w sierpniu :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam swój pierwszy miesiąc blogowania. Niby niedawno, a już tak dawno temu... Czas strasznie szybko mija. Na pewno się zaklimatyzujesz i będziesz rozwijać z każdym dniem. Powodzenia, trzymam kciuki, obserwuję i kibicuję :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój pierwszy miesiąc - ależ to było dawno! Jestem przekonana, że z każdym dniem będziesz coraz lepiej się tutaj czuła, a o styl się nie martw - on się wyrobi praktycznie sam :) Życzę Ci dużo zapału, ale i samozaparcia w trudniejszych momentach (bo na pewno się pojawią).

  Zapraszam do mnie na www.maialis.pl :) Może znajdziesz coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wierzę, że niebawem załapiesz wiatr w żagle. Powodzenia!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzymam kciuki za dalszą działalność blogową :) żeby kolejne miesiące obfitowały w dobre tytuły :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie!